O mnie

Jestem propagatorką przedsiębiorczości uczciwej

Pracuję w biznesie już 20 lat, zarządzam biznesem od lat 18. W tym czasie założyłam dwie firmy z bardzo dobrym efektem.

Od 14 lat prowadzę własną firmę handlową. Jestem jej założycielem, jedynym wspólnikiem i prezesem zarządu. Firma rozwija się, osiąga sukcesy, jest doceniana i nagradzana w kraju i za granicą. Pisali o nas m.in. Puls Biznesu, European Business Journal, Harvard Business Review. Firma od początku swojego istnienia przynosi zysk, dzięki temu jest stabilna finansowo; ma zbudowaną markę na rynku i profesjonalny, zmotywowany zespół. Obecnie spełnia kryteria średniego przedsiębiorstwa.

Nie jestem teoretykiem zarządzania. Nie skończyłam studiów MBA. Kiedy zaczynałam w latach 90tych moją przygodę z biznesem dostęp do usług szkoleniowych i edukacji biznesowej był niezwykle ubogi. Nieliczne uczelnie w Warszawie oferowały studia MBA, które kosztowały tyle co moja półroczna pensja.

Jestem zwykłym prywatnym przedsiębiorcą, właścicielem MiŚ’a. Nie stworzyłam Facebooka, nie jestem Stevem Jobsem, nikt nie nakręci o mnie filmu ani nie napisze biografii. Nie będą pisać rozpraw na podstawie case’u mojej firmy. Nie znajdę się na liście Forbsa, ani nawet Wprost.

Tym nie mniej czuję się osobą spełnioną. Śpię spokojnie w nocy i mogę co rano spojrzeć sobie w lustro. Czuję frajdę z tego co robię i wiem, że moja praca ma większą wartość niż materialna. Ludzie mnie cenią i szanują jako przedsiębiorcę. Mnie to w zupełności wystarczy, aby powiedzieć sobie, że osiągnęłam sukces.

Zapraszam.